"Zosina Wola" - це ресторан, тематика якого стиль "кабаре".  В закладі панує чудова атмосфера, вдень справжні поціновувачі тиші можуть насолодитися спокоєм та затишком, а ввечері  гучно повеселитися. 

У меню ресторану пропонують страви європейської кухні з нотками національної та галицької. Заклад має великий зал на першому поверсі та дві різні за стилем зони на другому поверсі. Ресторан готовий прийняти до 350 осіб. 

"Zosina Wola" - це ідеальне місце для  яскравого, гучного святкування корпоративів, ювілеїв, весіль чи сімейних свят, адже тут, є все, що потрібно для якісного та комфортного відпочинку. У закладі працює ведучий, dj, фотограф, також є можливість поспівати у караоке та піти у танок на танцювальному майданчику.  Ведучий та dj зроблять Ваше свято яскравим, подарують різні конкурси та привітання а також цікава розважальна програма недасть сумувати жодному Вашому гостеві.  Для любителів солодкого диму - запашний кальян. Нещодавно, у серпні 2018 відкрив свої двері ще один караоке зал у ретро стилі.

Щовихідних тут виступають молоді українські гурти кавер-бенди із Західної України. Заклад оснащено найкращою апаратурою для проведення конференцій та презентацій.

"Zosina Wola" - це команда професіоналів, яка зможе догодити навіть найвибагливішому гостеві та зробити для Вас ідеальне свято.